З 01.11.2021 р. наш освітній заклад впроваджує навчання з використанням дистанційних технологій для учнів 5 - 9 класів. Учні 1-4 класів навчаються у звичному режимі.

Навчання буде відбуватись в додатку Google Meet, перевірте, чи є він на телефонах, якщо ні - встановіть. Посилання для приєднання до зустрічі в Meet буде надіслано індивідуально.

Роботи можна надсилати на групи в вайбері ("Янжулівська філія І - ІІ ст." та "8 клас"),на групу в фейсбуці ("Янжулівська філія" https://www.facebook.com/groups/215833796188004/) та на Інстаграм.

/Files/images/герб.png

Україна

СЕМЕНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №2 СЕМЕНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

«30» жовтня 2021 року м. Семенівка № 38

Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19 в Янжулівській філії І – ІІ ст. Семенівської гімназії № 2

Наказу Міністерства освіти і науки «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», підпункту 2 пункту 13 Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2016 року № 1400, Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, у зв’язку із погіршенням показників індикаторів епідемічної небезпеки та на виконання рішення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на виконання наказу МОЗ України від 04.10.21. № 2153

НАКАЗУЮ:

1. Працівникам Янжулівської філії в межах компетенції на період карантину з 30.10.21 до повної вакцінації всіх працівників закладу забезпечити:

1.1. дотримання заборони проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів та відвідування закладу освіти її здобувачами (6-9 класів),

1.2. педагогічним працівникам :

Подоляк І. М., Здота С. В., Момот Л. В., Глумовій Н.О., Кошману П. О., Сенько І. А., Бондаренко Т.В. забезпечити виконання навчальних програм шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання для учнів 6-9 класів, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, забезпечивши при цьому належні результати роботи,

1.3. Момот Л.В., вчителю початкових класів, працювати в звичному режимі,

1.4. педагогічним працівникам уроки проводити за розкладом,

1.5. технічному персоналу, Клюєвій О. М., Хабловій В. В., , Момоту С. П., забезпечити роботу закладу щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій за графіком роботи.

2. Контроль за виконанням даного наказу покладаю на завідуючу філією Подоляк І. М.

2.1.Подоляк І.М. зібрати сертифікати про щеплення усіх працівників закладу.

2.2.Подоляк І. М. довести зміст наказу до відома педколектива шляхом розміщення його на інформаційному стенді та на веб-сайті закладу.

Директор гімназії К.М. Касілова

З наказом ознайомлена: І.М.Подоляк

/Files/images/герб.png

У К Р А Ї Н А

СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

відділ освіти, молоді та спорту

вул.Червона Площа,6, м.Семенівка, Чернігівська область, 15400, т/ф. (04659)2-11-39 e-mail: osvita@semenivka-osvita.gov.ua код ЄДРПОУ 41832693

29.03.2021

01- 20/84

Директорам ЗСО, ЗДО, ЗПО

Про протиепідемічні заходи

Доводимо до відома та виконання в межах компетенції вимог протоколу № 7 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Семенівської міської ради від «29» березня 2021 року «Про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на території Семенівської міської ради, пов’язані з поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої корона вірусом SORS-CoV-2»

Додається у формі додатку на 3 сторінках.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту О.В.Кресс

Кистерний 2-11-39

Додаток до наказу


Уривки з листа міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 № 1/9-213 "ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПІДСУМКОВОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ОРГАНІЗОВАНОГО ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКу"

Щодо організації оцінювання в умовах дистанційного навчання

Оцінювання є невід'ємною частиною процесу навчання, дистанційне навчання не є винятком. Для учнів 1-2-х та 3-х пілотних класів початкової школи застосовується формувальне та підсумкове оцінювання. Для учнів 3-4-х класів початкової школи, базової та профільної школи - поточне, формувальне та підсумкове (тематичне, семестрове, річне) оцінювання.

Поточне та формувальне оцінювання

Основною метою оцінювання учнів в умовах дистанційного навчання є не перевірка і контроль, а забезпечення зворотного зв'язку вчителя з учнями. Тому в організації щоденного освітнього процесу варто надавати пріоритет не поточному, а формувальному оцінюванню, яке передбачає надання учням підтримки, коригування засобів та методів навчання у випадку виявлення їх неефективності. Результати виконаних учнями самостійних робіт мають використовуватися для відзначення їх успіхів, аналізу помилок, планування подальшої роботи з опанування навчального матеріалу в умовах дистанційного навчання. Поточне оцінювання вчителі можуть здійснювати в усній і письмовій формах, застосовуючи такі його види: тестування, практичні, контрольні, діагностичні роботи, дослідницькі та творчі проєкти, есе, усні співбесіди та опитування тощо. Кількість робіт, які підлягають поточному оцінюванню та передбачають фіксацію оцінки у класному журналі, під час дистанційного навчання варто оптимізувати з метою уникнення перевантаження учнів.

Підсумкове оцінювання

Під час організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання в умовах карантину підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) може здійснюватися віддалено, із використанням цифрових технологій для всіх здобувачів освіти, незалежно від форми, за якою вони здобувають освіту (очної (денної та вечірньої), заочної, дистанційної, мережевої, сімейної (домашньої), екстернатної, педагогічного патронажу). Підсумкова оцінка за семестр виставляється з урахуванням результатів поточного, тематичного оцінювання, оцінювання різних видів мовленнєвої діяльності, отриманих учнями під час дистанційного навчання та до його початку. Якщо з навчального предмета не передбачено тематичних підсумкових робіт, підсумкова оцінка може виставлятися за результатами поточного оцінювання. Учні, які не мають результатів поточного оцінювання з об'єктивних причин, можуть бути оцінені за результатами проведення семестрової контрольної роботи.

Тематичні та семестрові підсумкові роботи, які було проведено в умовах дистанційного навчання під час карантину, записуються в класному журналі без зазначення дати їх проведення. Річне оцінювання виставляється з урахуванням результатів оцінювання за перший та другий семестри навчального року.

Лист у повному обсязі читайте тут http://ru.osvita.ua/legislation/Ser_osv/72975/Впроваджено карантин

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив 11 березня 2020 року.

Детальна інформація за посиланнями:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zapobigannya-poshim110320rennyu-na-teritoriyi-ukrayini-koronavirusu-covid-19

https://mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/5e6/fac/624/5e6fac624019c419382889.pdf

Наш навчальний заклад припиняє освітній процес з 12.03.2020 по 03.04 2020 (відповідний наказ розміщено у /Галереї і документи/ Нормативні документи/ Накази).


У всіх закладах освіти проведені організаційні заходи для запобігання розповсюдженню коронавірусу.(відповідний наказ по нашому закладу розміщено у /Галереї і документи/ Нормативні документи/ Накази).


Карантин продовжується!

Відповідно до рішення Уряду від 25.03.2020 в освітніх закладах України карантин продовжується до 24.04. 2020 р. В школу 27.04.2020 р.

На період карантину учні переходять на дистанційне навчання, а вчителі - дистанційну роботу.


Кiлькiсть переглядiв: 387